Hallo allemaal,
Ik wil op korte termijn een nieuwe volautomaat kopen en na veel onderzoek ben ik blijven steken bij de Siemens EQ6 en de Melitta Barista TSP.
Ik maak ongeveer 7 kopjes per dag.
Ik heb momenteel een Melitta Caffeo CI, maar na bijna 4 jaar is de machine gewoon te lawaaierig voor mij.
Ik heb geen behoefte aan alle koffiespecialiteiten die de Barista TSP biedt. Visueel vind ik de EQ6 een stuk mooier, maar hoe zit het met de algehele kwaliteit van de twee machines? Hoe zit het met de reinigingsinspanning? De Siemens EQ6 is een stuk stiller, maar is een keramische molen gevoeliger dan een stalen molen?
Er is ook een verschil in de boiler tussen de twee machines voor zover ik weet, doorstroomwaterkoker vs. thermoblok? Voordelen/nadelen?
Ik ben dankbaar voor alle tips, ervaringen en voor- en nadelen.
Met vriendelijke groet en fijne Pinksteren
Dirk
sluiten
Deel deze post: