Hallo, iedereen.
Sinds vandaag heb ik hetzelfde probleem en ik kan zelfs nog beter gaan wat betreft de eerste oproep tot ontkalking.
Ik gebruik de EQ6 Plus 300s al 5 dagen. Volledig in gebruik genomen volgens de instructies op Nieuwjaarsdag. Waterhardheid 1, want ik gebruik het leidingwater van een Brits waterfilter. Daarnaast heb ik het meegeleverde filter geplaatst en geactiveerd. Vandaag kreeg ik het bericht "nog 20 kopjes > dan ontkalken".
Nadat ik nog een beker had gehad, kreeg ik het bericht nog 15 bekers te ontkalken. Dus een echt koffiekopje telde
de machine als 5 :-(.
Daarna heb ik mijn instellingen nog eens gecontroleerd, die zijn zoals hierboven beschreven.
Toen heb ik de teller van de bekers gecontroleerd. Ik
heb een volle 20 koppen koffie en 4 melkdranken op de toonbank staan.
Dit is absoluut crash, en daarom is het, zoals hier al is gezegd, slechts een technisch of softwaretechnisch probleem.
Een telefoontje naar de Siemens hotline heeft geen zin, want vandaag, na 3 pogingen met 1,5 uur in de rij, heb ik afgezegd of opgegeven ("Op dit moment zijn alle medewerkers in gesprek met klanten. Heb alsjeblieft een beetje geduld. U wordt verbonden met de volgende vrije medewerker. Wacht even,
alsjeblieft.)
Ik heb nu zonder meer de tip van bovenaf geaccepteerd en ook op "ontkalkingssysteem" gezet. Laten we eens kijken wat er gebeurt.
Ik voel echter al de noodzaak om het apparaat te retourneren als gevolg van een technisch defect, aangezien de vele bijdragen hier al laten zien dat het geen op zichzelf staand geval lijkt te zijn, maar een fundamenteel probleem van het apparaat. Wat kun je nog meer verwachten als zoiets simpels problemen veroorzaakt.
Ik zou dit apparaat niet meer kopen, ook al is het super stil en maakt
het een geweldige koffie.
Misschien dat mijn ervaringsverslag een aantal van jullie hier
zal helpen.
Veel groeten. Martin.
sluiten
Deel deze post: